Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Olay Çıkaran

YazarMesaj
Uchiha Sun
Jounin
Jounin

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Olay Çıkaran   Ptsi Haz. 28, 2010 12:53 pm

"Hayallerdir aslında insanları yaşatan, onları öldürendir aslında gerçekler."

Her gün sıcak olan çöl, nedense bugün soğuk esiyordu. Bunun sıradan rüzgarlar olduklarından emin değildim. Sigaramı ağzımda yaktım ve derin bir nefes alarak dolaşmaya başladım meydanda. İnsanlardan çok kervanlardı ve pazarlardı buraları oluşturan büyük şeyler. Ağzıma çektim ve üfürdüm dışarıya doğru o insanı ele geçiren dumanı birdan meydanın ortasından sular fışkırmaya başladı. Ne gündü ama! Önce sıcak çölde soğuk esintiler, hiç olmadığı kadar fazla olan kervanlar ve pazarlar. Şimdi de Sıcacık kumlarla dolu meydandan çıkan su! Bu su da bu gün gibi garipti ve şiddetli bir biçimde yükseliyordu meydandan. İnsanların bazılarının pazarlardaki eşyaları uçmuş ve dağılmış, bazılarının ise develeri havaya uçmuş ve aşağı düşerken ölmüşlerdi. Zavallı hayvanları öldüren bu gücün normal bir şey olduğu kesin değildi. Geriye doğruldum ve bakakaldım o büyük canavara. O efsanevi yaratığa. Kısık gözlerim birden açıldı ve gözbebeklerim büyüdü yavaşça. Derisi muhteşem büyüklükte olan 3 başlı yaratığa baktım ve o dikenli sırtını herkeze göstermek istercesine dönüşünden anladım ki o artık efsane değil gerçekti. İnsanlar onun acımasız yüzlerini görünce kaçmaya başladı meydandan bir anda. Ağzından üfürmesi ile o muhteşem alevi, ölmüştü zavallı insanlar. "Onun burda ne işi var?" diye sordum kendimi içimden. O efsane olan Hidra (İngilizcesi Hydra) geri dönmüştü. Nasıl bulabilmişti diğer shinobi ülkelerinden burayı? Nasıl bakmıştı o? Ve kopan 3. başını nasıl almıştı geri? Onu öldüren tatlı suyu nereden bulacaktık şimdi? Sıkıntı ile kafamı karıştırarak tek tek düşündüm bunları ancak farkında değildim onun ile burun buruna geldiğimizin. Beni görmüştü ve Kuyruğu ile vurarak devirmişti beni yere. Yere düşünce kafam kendine gelmişti. Tabii ya! Evde ki bütün antika şeylerin içine koymuştum bu tatlı suyu. Hemen evime koştum hiç bu kadar koştuğum kadar. Eve geldiğimde evin yarısı gitmişti. İyi ki antikaların olduğu yarısı gitmemişti. Gittim ve suları özel bir şişeye özenle dökmenden koydum. O , evimin önüne gelmiş ve meydan okumuştu sanki bana. Onun kaygan derisinin en bol olduğu boyun bölgesine dökmek için evin çatısından sırtına atladım ve tırmanmaya başladım kafasına. Kafasına gelince özenle boynuna döktüm. Ona göre sivilce olan bu su onun tüm kafalarını koparacak be bu gün tarihe geçecekti. "Islık Çalan" ' ım ile özenle kesecektim boynunu. Bunun için atladım aşağıya ve çene kısmına yapıştım ortadaki kafasının. Beni farketmiş ve atmak için bağırıyordu. İnsanları sağır eden o sesi benide edecekti yakında ve kulağım, kulağım kanıyordu bu sesden. Artık tamamen sinirlenmiştim ve boyun bölgesindeki dikenlerden sert olmayan birinin üzerine atlayarak döktüğüm bölgeyi en hızlı ve en sert vuruşumla kesmeye başladım özen ile. Sonunda bir kafası kopmuş ve benim ciddiyetimi anlamıştı. Tam açtığı çukurdan gidecekken 2. kafasını kesmiştim ve 3. kafası kalmıştı sadece. O yaralı kafasına da exploding kunailerimden bir tane attım ve patlatmaya çalıştım. Bu da başarılı oldu ve çukurun önünde olan hidra o sonsuz boşluğa düşmeye başladı yavaşça.
Kullanıcı profilini gör

Olay Çıkaran
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» site girisine intro!!yardım(yokmu olayı cözecek kod ustasi bu forumda)
» İBRETLİK OLAY !