Naruto RYO Sitesi

Japon gibi göründüğüme bakma.Türküm,çarparım!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Uchiha Hayate

YazarMesaj
Hyuuga Hayate
Jounin
Jounin

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:37 pm

Adı-Soyadı: Hayate-Uchiha
Cinsiyeti:Erkek
Yaşı:16
Köyü: Sunagakure
Rütbesi:Jounin(kabul edilirse)
Elementi: Raiton-Katon
(Varsa)Klanı: Uchiha(kabul edilirse)
Dış görünüşü:

Kişilik: Sessiz ve sakindir. Canayakındır.
Geçmiş: Hayate akademiden mezın olduktan kısa bir süre sonra babasını kaybetmiştir. Babasının intimakmı için çok çalışmaştır. Ama sonra intikamın saçma olduğunu düşünüp faz geçmiştir.

Temel Stat Puanları: (Toplamda en fazla 20 verebilirsiniz.Bir stat için ise maksimum sınır 10'dur.)

Güç:7
Dayanıklılık:6
Hız:7

Naruto Tipi Stat Puanları: (Toplamda en fazla 25 verebilirsiniz.Bir stat için ise maksimum sınır 10'dur.)

Ninjutsu:8
Taijutsu:6
Genjutsu:4
Chakra:7

Jutsular ; ( Jutsu ile ilgili bilgileri rehberlerimizden öğrenebilirsiniz )
Chidori
Raiton no Yoroi
Gouryuuka no jutsu
Goukakyuu no jutsu
Karyuudan
Raiton Kage Bunshin no jutsu
Kage Bunshin no jutsu

Jounin için rp örneği: (Rp örneğini başka bir sitede yaptığım için Konohalı gibi olacak)
Çocukluk anılarım hiç gözümden kaçmaz.Her zaman hatırlarım.Anılarımı hatırladıkca ağlar veya
gülerim.Ölümleri, hiç gözümden gitmez.Bir gece karanlıkta gezerken "Hişt Hişt!" diye bir ses gelmişti.Sağıma soluma bakımdım ancak kimse yoktu."Bir daha söyleme istersen." dedim.Adam birden arkamda belirerek konuşmaya başladı "Bir ANBU'ya göre fazla konuşuyorsun, fazla konuşmak kötüdür.İstersen artık susmayı dene." dedi.Şaşırmıştım, adam ne hakla bana bunları söyleyebiliyor."Canın dövüşmü istiyor?" dedim.Fazla kaşınmaya başlamıştı ve ben onu kaşıyacak kişiydim.Gerindim ve konuşmaya başladım : "İstiyorsan dövüş yapabiliriz.Ancak korkmayacaksın tamam mı?" ardından adam sözümü tam tamamlayınca bana doğru koşmaya başladı.Ben, yerimde durdum.Tam önüme geldiğinde onu havay attım ve "Kage Bunshin No Jutsu!" dedim.Ve kopyalarımla onu havada hırpalamaya başladım.Ardından klonlarım iş birliğiyle onu yere savurdu.Ardından bende "Chidori" dedim ve adama vurdum.Ardından klonlarım kayboldu ve adam yerde acı içinde bağırmaya başladı.Adamın boğazından tutup havaya kaldırdım adama tam tekrar Chidori yapacakken adama acıyarak onu yere attım.Bunu öğrenen Baş ANBU bana çok bağırdı."Normal bir sivile vuramazsın!" dedi bağırarak."Sana zor bir görev vereceğim.Yapamazsan seviyen inecek.Yaparsan gayet güzel bir biçimde ödüllendirileceksin.Sen seç." dedi.Tek seçeneğim vardı o da görevi yapmaktı."Görevi seçiyorum efendim." dedim.Cevap verdi : "Görevin Suna'ya gidip ordaki çölde kaçırılan çocukların gizemini araştıracaksın.Gidebilirsin." Görevimi hemen yerine getirmek için Suna'ya yolculuğum başlamıştı.Hızlı hılzı yürüyordum ki karşıma 2 kişi çıktı.Biri yaralı bir şekildeydi.Diğeri onu taşıyor ve kaçıyorlardı."Neler oluyor?" dedim.Yaralanmayan adam "O geldi.Kaçın.1 Kuyruklu ölüm saçıyor!" dedi ve gitmeye devam etti.Ardından bir kum fırtınası geldi.Sanırım çocukları ya 1 Kuyruklu yiyordu.Ya da çöldeki kum fırtınasından kayboluyorlardı.Geri dönecekken 1 Kuyruklu karşıma çıkmıştı.Dev gibi bir rakuna benziyordu.Önce yutkundum ve korkmaya başladım.Çöl halkı beni izliyordu.1 Kuyrukluya saldırdım ancak bir karşılığını göremedim.Hiç acıtmamıştı ve bana aniden vurdu.Birkaç metre uzağa uçtum ve acı içinde kıvranmaya başladm.Kuyruklu bana tekrar vurunca diğeri kadar acı yüklenmişti.Bir kere daha vuracakken yerden kalktım ve ona vurdum.O sırada kum onu korumuştu.Ona saldıramazdım çünkü çok hızlı ve güçlüydü.Kunailerime exploding bomb koyarak ona attım.İlk giden kum kalkanını kırarak devam etti ve kuyrukluyu vurdu.Kuyruklu bana kum fırtınasını uygulayınca yerden metrelerce altına girdim.Benim gömüldüğüm yerin üzerinde tepinince öldüğümü sanıp uzaklaşmaya başladı.Ancak ben yerden çıktım ve raporu vermek için KONOHA'ya gitmeye koyuldum.KONOHA'ya giderken bir kuyruklunun gücünü düşünüyordu. Kuyruklunun gücü ne kadar da fazlaydı. Hâla onun nasıl kadar güçlü olduğunu anlayamıyordu. Onu bir hiçmiş gibi yerden yere savurmuştu. Kim bilir diğer kuyruklular ne kadar güçlüydü. Bir kuyruklu az kalsın onu öldürüyordu. Hayate ilk kez ölümle karşı karşıya gelmişti. O anı hatırlamak şöyle kalsın hayali bile onun kötü hissetmesine yetiyorda artıyordu. Bunları düşünerek KONOHA'ya gidiyordu. SUNA'ya giderken çölde böyle bir şey yaşayacağını hiç aklına getirmemişti. Bir an kaburgalarında keskin bir ağrı duydu. Nefesi kesilmişti. "Sanırım kaburgalarımı kırdım" dedi Hayate. Kaburgaları çok ağrıyordu. Sıcağı sıcağına hisetmemişti fakat kaburgalarından bir kaçını kırmıştı. Hayate bir kaç kaburgayla kurtulmasına şükrediyordu. Bunları düşüne düşüne KONOHA'ya gidiyordu. yolda bir kaç yerde durdu. Sık sık dinlenmesi gerekiyordu. Kaburgaları onu fena halde yavaşlatıyordu. Bu durumdan şikayetçi değildi. Yavaş yavaş KONOHA'ya gidiyordu. ANBU lideri acaba ne diyecekti. Hayate anlayışla karşılayacağını düşünüyordu. Ama kötü tarafına denk gelirse ona çok kötü kıza bilirdi. Ama çocukların neden kaybolduğunu büyük ihtimalle öğrenmişti. Ya bir kuyruklu çocukları yemiş veya öldürmüştü. Çünkü kaçırıp başka ne yapabilirdiki Ya da çöldeki kum fırtınaları çocukların kaybolmasına neden oluyordu. Başka kim çocuklarla ilgilensin ki diye düşünüyordu. Ama orada tam olarak nelerin olup bitiğini anlamamıştı. Keşke oradaki insanlardan birine bunu sorsaydı. Kuyruluya saldırdığı içinde kendine de kızıyordu. Bir canavara ne yapabilirdiki hem o sıradan bir canavar değildi efsanevi kuyruklu canavarlarındandı. Yani normal bir canavardan çok daha güçlüydü. Bunu bile bile kuyrukluya saldırdığı için kendine kızıyordu. Neden saklanıp Shukaku gittiği zaman SUNA'ya gidip araştırma yapabilirdi. Görevini yapıp KONOHA'ya dönerdi. Ama şimdiki hâliyle gülünçtü Bunları düşünürken çoktan KONOHA'ya varmıştı. KONOHA'nın içine girdi. ANBU binasına girdi. Hemen baş ANBU'nun odasına girdi. Ona olanları anlattı. Baş ANBU görevini hâla tamamlamadığını ama isterse faz geçe bileceğini söyledi. Hayate bunu redetti. Ama hastaneye gidip kaburgalarına baktırası gerekiyordu. Hemen izin alıp hastaneye gitti. Onlarda düşündüğü gibi bir kaç kaburgasını kırdığını söylediler. Ama kısa süre sonra ileşeceğini söylediler.Hayate'nin yaraları kısa zamanda iyileşmişti. Hayate üzerini giyinip aşağı indi. Eşyalarını toplarken Shukaku ile tekrar karşılaşırsa ne olacağını düşündü. İçine bir kaygı düştü. Belki bu sefer bir kaç kaburgasının kırılması ile de kurtulamayacaktı. Belki de bu sefer ölecekti. Bu ihtimalı aklına getirmek istemiyordu. Hemen bu düşünceyi kafasından attı. Shukaku hakkında araştırma yapmıştı. Shukaku ya da diğer bir değişle kumun Shukaku'su bildiği kadarıyla rüzgar ve kumun tanrısı olarak biliniyordu. (Belki rüzgar ın tanrısı olmaya bilir." Ayrıca Çölde ölenlerin ruhlarıyla besleniyordu. Ve bu şekilde gücüe güç katıyordu. Bunları düşünürken çoktan eşyalarını toplamıştı. Kafasını kaşıyarak " Acaba bir şeyi unuttum mu ?" Dedi. Eşyalarını son kez kontrol ettikten sonra toparlanıp yola koyuldu. Yolda bir kaç yerde durdu. Bir ormandan geçerken önünü tam 4 kişi çıktı. Hayate bunların iyi niyetli olmadığı hemen anlamıştı.. O da hemen gardını aldı. Adamlar ellerine kunailerini aldılar. Hayate " Kavga mı ? istiyorsunuz" dedi. Adamlar hiç bir şey demeden üzerine doğru geldiler. Hayate "Kage Bushin no jutsu" dedi. Etraf Kage Bushinler oluştu. Toplam 10 Kage Bushin yapmıştı. Kage Bushin ve o adamlara saldırdı. Kage bushilerden 3 bir adama saldırdı. Adam saldırılarını zorlansada savuşturuyordu. Hayate bu adamların eğitim aldığını hemen anladı. Birinci adamı halettikten sonra kage bushinlerden dörtünü yok etti. Bağırdı: " Chidori Sebon" her yönden iğne şeklinde Chidori yağmaya başladı. bir adam here yığılmıştı. Hayate onun yerden kolay kolay kalkamayacağını anladı. Diğer adamlardan biri de yaralanmıştı. Diğer adam kendini ağaçın arkasına atacak vakti bulmuştu. Hayate'nin yüzünde bir gülümseme oldu. Ama bu uzun sürmedi. Yaralı adam meğerse bir Kage Bushin miş. Hayate düşmanlarının hafife almaması gerektiğini anladı. Hayate'ye göre geriye sadece güçlü olanlar kalmıştı. Yolda onunla kavga etmek isteyen adamların hiçbiri Kage Bushin no jutsu gibi bir jutsuyu bilmiyordu. Fakat bu adamlar ninja tekniklerini biliyordu. Bu Hayate'yi düşündürüyordu. Bir anda adam arkasında belirdi. Ona tam beş tane shuriken fırlattı. 3 tanesinden kurtuldu. Fakat biri yüzüne geliyordu. Ani bir refleskle havaya atladı. Ama adam sanki bunu istiyormuş gibiydi. Çünkü o havaya atlamadan havaya shurikenler atmıştı. Shurikenler üzerine geliyordu. Büyük bir tehlike içindeydi.Hayate hemen bir Kage Bushin oluşturdu. Kage Bushin onu yan tarafa doğru çekti. Ama Hayate biraz geç kalmıştı. Shurikenlerden biri koluna saplanmıştı. Hayate'nin kolu sızlıyordu. Hayate bağırdı: " Chidori Eisou" elindeki Chidori kılıcı ile adamın yanındaki ağacı kesti ağaç adama doğru gelirken o da hemen " Chidori Senbon dedi." Adamın artık kurtuluş yolu kalmamıştı. Oda şansını ağaç düşmeden ileri atılmakta buldu. Ama geç kalmıştı. Ağaç adamın üzerine düştü. Hayate geriye bir tek adamın kaldığını biliyordu. Adama şöyle seslendi : "Hadi ortaya çıkta hemen işini bitireyim. " Ağacın arkasından geriye kalan son adam göründü. Hayate hafiften güldü. Eline cebinden kunaisii aldı. O adama , adam ona doğru hızla geliyordu. Hayate adam yumruk atarken havaya sıçradı. Adam sendeledi. Hayate adamın arkasına geldi. Adam Hayate'ye doğru döndüğü anda Hayate adamın yüzüne bir tekme yapıştırdı. Adam yerden tam 2,60 metre yükseğe fırladı. Hayate adam yere düşünce arkasını dönüp gitti. Hayate bu insanların daha doğrusu ninjaların niye onun peşinde olduğunu bilmiyordu. Belkide sadece parasını almak için yolunu kesmişlerdi. Ama adamlara niye onunla kavga etmek istediğini sormamıştı. Hayate kafasını kaşıya kaşıya yoluna devam ediyordu. Hayate'nin aklına bir fikir gelmişti. Belkide bu insanlar onun SUNA'ya gitmesini istemiyorlardı. Ama Hayate bu fikrin saçma olduğunu düşündü. Hemen bu fikirleri kafasından attı yorulmuştu. Kolu fena şekilde kanıyordu. Bu yüzden ilk konaklama yerinde dinlenmek için durdu. Burda yemek yiyip yaralarını sardı. Ve yoluna devam etti. SUNA 'ya çok az bir yol kalmıştı. Önündekiçölü aşınca karşısında SUNA vardı. Çöle doğru ilerledi. Hayate'nin içine bir korku düşmüştü. Hayate içinden söyle düşündü: " Shukaku'yla karşılarşırsam hemen oradan uzaklaşmalıyım. Eğer uzaklaşmazsam. Bu sefer belki Shukaku onu öldürecekti." Hayate bu düşünceyide kafasından attı. Tam o sırada. Çöl fırtınası çıktı. Hayate hemen bir oyuk kayanın içine gizlendi. Bir anda önünde Shukaku belirdi. Hayate Titriyordu. Hayate çıt çıkarmamaya çalışıyordu. Shukaku onu fark ederse kayayı kırıra bilirdi. Taşların Hayate'nin üzerine düşmesinden çok Hayate kum fırtınasından korkuyordu. Genelde bu fırtınada yoluna devam etmeye çalışan insanların bir daha hiçbir yerde görülmediğini. Duymuştu. Shukaku yavaş yavaş ilerliyordu. Etrafta çığlık sesleri vardı. Hayate, Shukaku'nun orada olduğuna şimdi iyice emindi. Fırtına yavaş yavaş diniyordu. Shukaku daha rahat görülüyordu. Ama neyseki ona doğru gelmiyordu. Ama Shukaku geri dönüp. Hayate'ye doğru geliyordu. Hayate'nin içine bir korku düşmüştü. Hayate taş gibiydi. Kıpırdayamıyordu. Eline zar zor bir kunai aldı. Ardından kunaiyiyi bacağına batırdı. Acı sayesinde Hayate hareket edip Hızlıca oradan uzaklaşmaya çalışıyordu. Shukaku onun hemen arkasındaydı. Hayate Shukaku'yu atlatmalıydı. Tam o sıralarda tekrar kum fırtınası başladı Hayate tam zamanı olduğunu düşünüp hızı artırdı. Shukaku'nun gözleri kum yüzden azda olsa kötü görmeye başlamıştı. Bu sayede Shukaku onun izini kaybetmişti. Hayate rahatladı. Ama şimdi de kum fırtınası tehlikesi vardı. Hayate Hemen gördüğü bir kayanı ardına geçti. Kum fırtınası dinince Hayate pekte uzaklaşmamıştı. Hızlıca SUNA'ya doğru gitti.SUNA'ya vardığında kaybolan çocukları araştımak için geldiğini söyledi. Ona eç geldiğini söylediklerinde Shukaku'nun saldırısına uğradığını söylediği zaman bunu anlayışla karşıladılar. Hayate hemen araştırmalara başladı. Çocukların çöle çıktıklarından bir süre sonra geri dönmüyorlardı. Bunun Shukaku'yla bir ilgisi olup olmadığını bilip bilmediklerini sordu. Herkes Shukaku'dan şühpeleniyordu. Bu olayı daha yakından araştırmak için çevrede olup olmayanlarada tekrar sorular sormaya devam ettim. Bir terslik vardı ki çöllerin Shukaku'su boşu boşuna çöl halkına saldırmazdı. Ancak hemen onu suçlamamız gerekmezdi. Onun çöl fırtınaları veya onun vuruşları onları kaybettirebilirdi ancak bunu yapanların çöldeki hırsızlar olabileceği ihtimalide vardı. Bunun için çöldeki kumlardaki ayak izlerini takip edecektim. Genelde çöldeki ayak izleri çöldeki kum fırtınaları nedeniyle kapanırdı. Ancak bazı insanların ayak izleri kaybolmuyordu. Bunları takip etmek için ayak izlerini takip etmek içn yola koyuldum. "Kage Bunshin No Jutsu" diyerek kendimin klonlarını yaptım ve 2 ye ayrılan ayak izlerini takip etmeye başla(dık). 5'er 5'er ayak izlerini takip ettim. Adamlarda benim gibi kage bunshin yaparak ilerleyince anladım. Ayak izlerini izlerken benim gittiğim yolda onların karargahını bulmuştuk. İçeriyi gezerken makineden bir Shukaku görmüştüm. Bunların karargahının bir krokisini çizdim. Ardından bunun raporunu vermek için ordan ayrıldım.
Kullanıcı profilini gör
Fakku
Pervert God

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:48 pm

Uchiha alımları şimdilik kapalıdır.
Kullanıcı profilini gör
Hyuuga Hayate
Jounin
Jounin

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:49 pm

Ne zaman açılır.
Kullanıcı profilini gör
Fakku
Pervert God

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:53 pm

uchihalardan biri ölene kadar açılmaz,veya diğer şeyler dengelenene kadar...
Kullanıcı profilini gör
Hyuuga Hayate
Jounin
Jounin

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:54 pm

Hmmm o zaman hyuuga olabilirmiyim.
Kullanıcı profilini gör
Fakku
Pervert God

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 1:54 pm

evet tabi ki,jutsu listeni buraya yeni mesaj olarak attıktan sonra rütben verilecek...
Kullanıcı profilini gör
Hyuuga Hayate
Jounin
Jounin

Shinobi Sayfası
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Uchiha Hayate   Perş. Tem. 01, 2010 2:12 pm

Rütbem biraz çabuk verile bilir mi? Bir an önce rp'ye başlamak istiyorum da Laughing
Kullanıcı profilini gör

Uchiha Hayate
1 sayfadaki 1 sayfası